Kaip Ištrinti “Instagram” Paskyrą?

Žmonės, kurie nuolat naudojasi internetiniais socialiniais tinklais, kartais gali jaustis nuo to pavargę. Dėl šios priežasties “Instagram” galite laikinai išjungti savo paskyrą ir pailsėti. O jei norite ištrinti visam laikui “Instagram” paskyrą, tada turite žinoti, kad to iškart padaryti nepavyks.

Kai ištrinsite “Instagram” paskyrą, jūsų profilis, nuotraukos, vaizdo įrašai, komentarai, paspaudimai „Patinka“ ir sekėjai bus pašalinti visam laikui. Ištrynę paskyrą galite vėl prisiregistruoti naudodami tą patį naudotojo vardą arba pridėti tą naudotojo vardą į kitą paskyrą, kol juo nepasinaudojo naujas asmuo „Instagram“. Atminkite, kad jei jūsų paskyra bus pašalinta dėl bendruomenės gairių pažeidimo, galbūt negalėsite vėl prisiregistruoti naudodami tą patį naudotojo vardą. Prieš ištrindami paskyrą, galbūt norėsite atsisiųsti informacijos, pvz., nuotraukų ir įrašų kopiją iš „Instagram“, nes kai paskyra bus ištrinta, neturėsite prieigos prie „Instagram“ duomenų atsisiuntimo įrankio.

Norėdami ištrinti paskyrą “Instagram” turite atlikti šiuos veiksmus:

  • Pirmiausia prisijunkite prie savo “Instagram” paskyros;
  • Tada turėsite eiti į specialų „Instagram“ paskyros pašalinimo užklausos puslapį, kurį rasite spustelėję nuorodą „Instagram“ paskyros ištrynimo pagalbos straipsnyje.
  • Turėtumėte patekti į puslapį su senu „Instagram“ logotipu ir išskleidžiamuoju meniu, kuriame klausiama, kodėl norite ištrinti paskyrą. Priklausomai nuo to, kurią parinktį pasirinksite, jums gali būti rodomos įvairios nuorodos į „Instagram“ pagalbos centrą, kuriose žadama išspręsti problemas, arba pranešimas, primenantis, kad patikrintumėte, kurią paskyrą trinate.
  • Kad ir kurį pasirinktumėte, po nuorodomis bus langelis, kuriame bus prašoma iš naujo įvesti slaptažodį. Tai atlikę bakstelėkite mygtuką „Ištrinti (jūsų paskyros pavadinimas)“ ir patvirtinkite, kad esate tikri.

“Instagram” nurodo, kad jūsų duomenys nebus iš karto ištrinti, todėl bus saugomi 30 dienų, tačiau jūsų profilis ir įrašai bus paslėpti svetainėje. Jei visiškai išsiskyrėte su “Instagram”, nepamirškite pašalinti ir programos iš savo telefono. Praėjus 30 dienų nuo jūsų paskyros ištrynimo užklausos jūsų paskyra ir visa informacija bus visam laikui ištrinta. Tada jūs nebegalėsite atkurti informacijos. Per tas 30 dienų turiniui taikomos „Instagram“ naudojimo sąlygos ir duomenų politika ir jis nepasiekiamas kitiems „Instagram“ naudotojams. Jūsų turinio kopijos gali likti “Instagram” net 90 dienų atsarginėje saugykloje. Ji yra naudojama atkūrimui įvykus nelaimei, programinės įrangos klaidai ar kitam duomenų praradimo įvykiui.