Lietuviški Valgomojo Stalai: 15 Pasirinkimo Galimybių


Naujo valgomojo stalo įsigijimas yra itin asmeniška patirtis dėl daugelio priežasčių. Būtent šis baldas yra pagrindinis valgomojo akcentas – prie jo ir linksminamasi, ir valgoma, ir bendraujama, o dabar galbūt net ir dirbama.  

Valgomasis stalas bus ir matomas, ir dažnai naudojamas, todėl jo pasirinkimas nėra lengvas – reikia ir kokybės, ir grožio. Lietuviški valgomojo stalai gali būti įvairių formų, stilių ir gaminami iš įvairių medžiagų. Taip pat jie gali būti modernūs, minimalistiniai, išskleidžiami arba, pavyzdžiui, pagaminti derinant natūralų medį ir aukštos kokybės stiklą. Kokie lietuviški valgomojo stalai yra populiariausi? Pažvelkite į pateikiamas idėjas ir galimus pasirinkimo variantus.

Lietuviški Valgomojo Stalai: Kokios Formos Dominuoja?

 • Stačiakampis valgomojo stalas. Tai labai populiari stalo forma, veikiausiai dėl jo funkcionalumo ir netgi žaismingumo (jį panorėjus nesunku sukurti interjere). Lietuviški valgomojo stalai labai dažnai būna iš natūralaus medžio masyvo.
 • Kvadratinis valgomojo stalas laikomas paprasčiausio dizaino modeliu. Toks stalas dažniausiai būna su keturiomis kojomis, tolygiai nutolusiomis viena nuo kitos. Tokie lietuviški valgomojo stalai puikiai tinka kompaktiškoms erdvėms.
 • Apvalus valgomojo stalas leidžia keisti sėdėjimo galimybes ir dažnai yra vertinamas dėl tokių savybių kaip nepavojingi kraštai – apvalios formos stalas, neturintis griežtų kampų, neleis susižeisti nei suaugusiems, nei vaikams. Populiarumo viršūnėje – apvalūs lietuviški valgomojo stalai, pagaminti iš natūralaus medžio.
 • Ovalus valgomojo stalas. Tokio dizaino stalas yra populiarus pasirinkimas, leidžiantis ne tik sukurti jaukią valgomojo zoną, tačiau ir sutalpinti daugiau svečių (negu, pavyzdžiui, prie nedidelio kvadratinės formos valgomojo stalo). Ovalūs lietuviški valgomojo stalai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų.
 • Laisvos formos valgomojo stalai. Ši lietuviškų valgomojo stalų kategorija apima nestandartinių formų stalus. Pavyzdžiui, vienas iš galimų pasirinkimų – L formos stalas.

Lietuviški Valgomojo Stalai: Kokios Medžiagos Naudojamos?

Medžiagos, iš kurių gaminami lietuviški valgomojo stalai, yra svarbios kiekvienam. Pavyzdžiui, kai tenkina valgomojo stalo išvaizda, galima atsisakyti staltiesės. Ir tai tėra vienas iš privalumų. Susipažinkite su kitomis medžiagomis ir jų savybėmis.

 • Mediniai valgomojo stalai yra unikalūs, nes medžio tekstūra – unikali ir visuomet skirtinga, tačiau mediena gali būti padengta storu dažų sluoksniu.
 • Lietuviški valgomojo stalai iš stiklo atrodo labai elegantiškai, suteikiam valgomajam erdvumo pojūtį.
 • Lietuviški valgomojo stalai iš laminato – tvirti, patrauklūs, atsparūs dilimu, tačiau ne itin ilgaamžiški. 
 • Lietuviški valgomojo stalai iš metalo tinka moderniems valgomiesiems. Ši medžiaga yra atspari dėmėms, atspari lietimui ir naudojimui, puikiai tinka pramoninėms ar šiuolaikinėms erdvėms.
 • Lietuviški valgomojo stalai iš marmuro yra itin vertinami, ypač tų, kurie kuria prabangų valgomojo įvaizdį. Šie stalai gali suteikti stiliui elegancijos, sodrių tonų. Be, to, marmurinius valgomuosius stalus nesunku prižiūrėti. 
 • Lietuviški valgomojo stalai iš plytelių. Tai vienas iš unikalesnių ir retesnių pasirinkimų. Plytelės dažnai būna derinamos su mediena.

Lietuviški Valgomojo Stalai: Ar Galima Rinktis Iš Skirtingų Stilių?

Paskutinis svarbus dalykas įsigyjant lietuvišką valgomojo stalą yra stilius. Stalo stiliaus pasirinkimas priklauso tik nuo pirkėjo poreikių.

 • Tradicinis valgomojo stilius yra labiausiai paplitęs. Elegantiškai raižyta mediena, detalios tekstūros ir turtingos proporcijos nulemia šio stiliaus nepavaldumą laikui. Šio stiliaus akcentas – valgomojo stalas.
 • Modernus stilius – jam geriausia pasirinkti valgomojo stalą, kuriame derėtų grakštumas ir estetika. 
 • Kaimiškas stilius – čia puikiai tiks natūralių medžiagų valgomojo stalas. 
 • Industrinis stilius – akivaizdus metalo ir drąsių, girežtų medienos formų elementų derinys. 

Lietuviški valgomojo stalai gali patenkinti kiekvieno kliento poreikius ir norus, tereikia tinkamai pasirinkti.

Comments are disabled.