TOP 10 Važiuoklės Remonto Kaune Servisų

Automobilio važiuoklė – itin svarbi sistema, užtikrinanti saugumą ir komfortą. Ilgai eksploatuojant automobilį, natūralu, kad jis nusidėvi, jam prireikia remonto. Rekomenduojama periodiškai atlikti automobilio diagnostiką, kad būtų išvengta rimtų gedimų. Tie, kurie susidūrė su važiuoklės problemomis, žino, kad geriausias pasirinkimas – važiuoklės remontas Kaune.

Pravartu rinktis tokius specialistus, kurie važiuoklės diagnostiką atlieka su modernia ir pažangia įranga, kurie turi reikalingų profesinių žinių ir vadovaujasi sukaupta ilgamete darbo patirtimi. Važiuoklės remontas Kaune patrauklus pasirinkimas tuo, kad ne tik aiškiai pateikiamas būtinų darbų sąrašas, bet ir darbai atliekami greitai ir geriausiomis kainomis rinkoje.

Pristatome TOP 10 važiuoklės remonto Kaune servisų, kurie laikydamiesi aukščiausios kokybės standartų atlieka visus važiuoklės remonto darbus.

Dizelvita.lt

Adresas H. ir O. Minkovskių g. 73A, Kaunas
Darbo laikas Pirmadieniais–penktadieniais, 8-18 val.
El. paštas info@dizelvita.lt
Telefonas +370 615 37500
Interneto svetainė https://dizelvita.lt/ 

„Dizelvita“ siūlo visų rūšių automobilių remonto paslaugas, tokias kaip transmisijos remontas, variklių remontas, padangų keitimas ir balansavimas ir dar daugiau. Viena labiausiai vertinamų šio autoserviso paslaugų – važiuoklės remontas Kaune.

Nesvarbu, ar automobilio problema maža, ar didelė, „Dizelvita“ yra subūrusi itin aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, kuri gali pateikti ilgalaikius sprendimus. Net ir kritinės situacijos atveju galima nedelsiant susisiekti su šiuo autoservisu ir jie pateiks savo pasiūlymą.

„Dizelvita“ Privalumai:

 • Kokybiški automobilių remonto darbai, kuriems suteikiama garantija
 • Lankstumas – skaičiuojant remonto darbų sąmatą, klientui pasiūlomos kelių gamintojų dalys. O jei vietinėje rinkoje nėra reikalingų automobilio dalių, jos užsakomos iš gamintojo visame pasaulyje
 • Skaidrus atsiskaitymas
 • Geriausios kainos rinkoje garantija
 • Didelė patirtis – remontuojami įvairių modelių, įvairios būklės automobiliai

„Dizelvita“ užtikrina, kad važiuoklės remontas Kaune būtų sklandus ir kokybiškas. Čia visuomet stengiamasi kuo tiksliau diagnozuoti važiuoklės gedimą, kad klientui būtų taikomi kuo mažesni kaštai.

Klientų Vertinimai

Daugelis klientų yra patenkinti važiuoklės remonto Kaune paslaugomis ir kreipdamiesi į „Dizelvita“ gavo teigiamą patirtį. 

„Kiekviena automobilio dalis buvo kruopščiai įvertinta ir remontuojama. Todėl užtikrintai galiu pasakyti, kad „Dizelvita“ tapo vienas geriausių važiuoklės remonto Kaune servisų!“

„Autoservisas nustebino efektyviu darbu ir profesionalumu. Automobilio gedimas buvo diagnozuotas greitai, remonto darbai atlikti operatyviai, todėl patirtis buvo sklandi ir be rūpesčių. Po atlikto darbo buvo pateiktas išsamus sąrašas, nurodant keletą kitų patobulinimų, kuriuos vertėtų atlikti. Apskritai fantastiška patirtis ir tikrai puiki kaina. Labai rekomenduoju!“

Pasviliu.lt

Adresas

Draugystės g. 17, Kaunas

Ateities pl. 1, Kaunas

Technikos g. 23, Kaunas

Vasario 16-osios g. 16-33, Garliava

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais, 8-18 val.

Šeštadieniais, 9-14 val.

Telefonas

+37061805918 (Draugystės g. 17, Kaunas)

+37060802277 (Ateities pl. 1, Kaunas)

+37069945094 (Technikos g. 23, Kaunas)

+37061561032 (Vasario 16-osios g. 16-33, Garliava)

„Pas Vilių“ – daugiau nei 20 metų Kaune veikiantis autoservisas, kuris specializuojasi automobilių remonto bei aptarnavimo srityje. Tai apima aukščiausios kokybės automobilių remonto paslaugas, iš kurių populiariausia – važiuoklės remontas Kaune. Geriausias dalykas, susijęs su šio serviso paslaugomis, yra tai, kad galima pasirinkti alternatyvias automobilio dalis ar detales! Net jeigu reikia iš pagrindų atnaujinti seną automobilį, „Pas Vilių“ autoservisas  pateiks patrauklų pasiūlymą! 

Autoserviso „Pas Vilių“ Privalumai:

 • Įvairios rūšies automobilio remontas 
 • Kokybiška automobilių priežiūra 
 • Gera kaina 
 • Profesionalūs meistrai, gebantys diagnozuoti ir išspręsti įvairias automobilių problemas

Važiuoklės remontas Kaune – viena iš sričių, kurią „Pas Vilių“ komanda išmano nepriekaištingai, todėl yra visada pasirengę padėti savo klientams.

Klientų Vertinimai 

Klientai džiaugiasi, kad autoserviso „Pas Vilių“ meistrai visiškai pašalino vidinius ir išorinius automobilio gedimus ir pažeidimus. Klientus sužavėjo kokybiškos automobilių dalys, kurios pagerino transporto priemonės našumą.

„Ypatingas ačiū „Pas Vilių“ meistrams, kurie įrodė, kad važiuoklės remontas Kaune – jų stiprioji pusė. Visa autoserviso komanda buvo visiškai orientuota į klientą ir visada buvo pasirengusi atsakyti ir informuoti klientą apie vykdomus darbus.“

„Automobilių kiekis autoservise „Pas Vilių“ įrodo, kad čia dirba tikri profesionalai. Meistrų kvalifikacija sužavėjo mane ir aš tapau lojalus šio serviso klientas.“

Aukščiausiapavara.lt

Adresas

Kalvarijos g. 11, Kaunas

Darbo laikas

Pirmadieniais–ketvirtadieniais, 8-17 val.

Penktadieniais, 8-15 val.

Telefonas

+37061118683 

„Aukščiausia pavara“ – ne vienerius metus veikiantis automobilių servisas Kaune, galintis suremontuoti įvairių tipų, markių ir modelių transporto priemones. Šio autoserviso paslaugos apima automatinių dėžių remontą, tepalų keitimą, automobilio būklės patikrą, variklio remontą, stabdžių remontą, važiuoklės remontą ir kt. Meistrai naudoja pažangias diagnostikos priemones, kurios gali tiksliai išanalizuoti bet kokius gedimus ir pritaiko tam geriausiai tinkančias detales. „Aukščiausia pavara“ laikoma viena iš geriausių važiuoklės remonto paslaugas Kaune teikiančių įmonių! 

Autoserviso „Aukščiausia Pavara“ Privalumai:

 • Platus automobilių remonto paslaugų spektras
 • Kainų lankstumas 
 • Operatyviai ir aiškiai nurodomi gedimai, pateikiamas tikslus pasiūlymas
 • Įvairios kvalifikacijos meistrai

Klientų Vertinimai

„Aukščiausia pavara“ yra pelniusi daugybės skirtingų automobilių modelius turinčių savininkų pasitikėjimą dėl kokybiškai teikiamų automobilių remonto paslaugų.

„Esu buvęs keliuose automobilių servisuose Kaune. Bet „Aukščiausia pavara“ man jau senokai yra tapę geriausiais savo srities meistrais. Man buvo reikalingas važiuoklės remontas Kaune, iš šio serviso gavau išsamų remonto darbų pasiūlymą.“ 

„Man aiškiai, kantriai ir neskubant buvo išaiškintas automobilio remonto poreikis. Profesionaliai pakeistos reikalingos automobilio dalys. Atrodė, kad iki „Aukščiausia pavara“ meistrų prisilietimo mano automobilis dar niekada nebuvo važiavęs taip sklandžiai ir tyliai. Drąsiai galiu sakyti, kad tai vienintelė vieta, kur eisiu būsimam automobilio remontui ir aptarnavimui. Atradus šį autoservisą, nebereikia vargti su kitais meistrais, kurie ne visada tinkamai atlieka automobilio remonto darbo“.

Halda.lt

Adresas

Raudondvario pl. 166, Kaunas

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais, 9-18 val.

Telefonas

+370 614 88 383

Į „Halda“ autoservisą galima kreiptis, kai reikalingas automobilio pavarų dėžės remontas, sankabos remontas, važiuoklės remontas, elektrinės dalies remontas, stabdžių tikrinimas, ratų suvedimas, kondicionierių pildymas ir t. t. Meistrai rekomenduoja iš anksto suplanuoti remonto paslaugas, kad gautumėte jas laiku. „Halda“ yra subūrusi kvalifikuotus mechanikus ir kitų automobilio sričių meistrus, kurie naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, kad visiškai išanalizuotų automobilio būklę ir ją kiek įmanoma pagerintų, suteikdami remonto paslaugas. Ypač jeigu reikalingas važiuoklės remontas Kaune – ši komanda tikrai gali padėti. 

Autoserviso „Halda“ Privalumai:

 • Prieinama kaina, nes „Halda“ bendradarbiauja su daugiau kaip 30 tiekėjų, todėl reikalingas automobilių dalis gauna greitai ir geresnėmis kainomis
 • Puikus kokybės ir kainos santykis
 • Numatytu laiku atlikti remonto darbai 
 • Operatyvumas, kurį nulemia turimi pajėgumai, t. y. 10 patyrusių darbuotojų, 5 keltuvai ir 3 duobės automobilių apžiūrai
 • Pasitikėjimas, kurį komanda pelnė per ilgesnį nei 15 metų veiklos laikotarpį

Klientų Vertinimai 

„Halda“ sulaukia daugybės komplimentų iš klientų, kurie teigia, kad šis autoservisas taip suremontavo automobilį, kad automobilio eksploatacijos pagerėjimas buvo akivaizdus. Čia neabejotinai teikiamos aukštos kokybės automobilių remonto ir priežiūros paslaugos. 

„Tai iš tiesų geriausias automobilių servisas Kaune, kuriame teko būti. Čia dirbantys meistrai yra atsakingi ir profesionaliai atliekantys savo darbą. Kaina yra priimtina, o darbuotojai puikiai apmokyti, kvalifikuoti ir pajėgūs nepriekaištingai atlikti savo darbą.“ 

„Puiki serviso darbo etika, profesionaliai ir tvarkingai atliekami remonto darbai. Šio autoserviso dėka važiuoklės remontas Kaune buvo atliktas tobulai. Darbuotojai buvo patyrę, pabrėžė svarbius dalykus, į kuriuos reikėtų atkreipti didesnį dėmesį. Labai rekomenduoju visiems, kuriems reikalingas važiuoklės remontas Kaune, atvykti čia. Čia teikiamos puikios paslaugos“.

Melga.lt

Adresas

Taikos pr. 127D, Kaunas

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais, 8-18 val.

Šeštadieniais, 9-14 val.

Telefonas

+370 698 50501

„Melga“ visoje Lietuvoje savo padalinių turintis autoservisas, teikiantis ratų remonto, automobilių remonto, periodinio aptarnavimo paslaugas ir kt. Komandoje dirba patyrę mechanikai, kurie naudodamiesi šiuolaikiškomis automobilio diagnostikos priemonėmis, tiksliai nustato bet kokius gedimus. Jeigu reikalingas, pavyzdžiui, važiuoklės remontas Kaune, galite būti tikri, kad palikę automobilį „Melgoje“, palikote jį gerose rankose.

Autoserviso „Melga“ Privalumai:

 • Tvirtais ir ilgalaikiais santykiais su klientais grįstas bendradarbiavimas
 • Patikimumas, kurį lemia skaidri mokesčių politika bei rinkodara
 • Laiku atliekami užsakymai ir suteikiamos reikalingos paslaugos
 • Profesionalumas ir aukšta kompetencija, leidžianti operatyviai rasti geriausius sprendimus
 • Pagarba ne tik klientams, darbuotojams, partneriams, bet ir šalies įstatymams

Skaidrios politikos palaikymas garantuoja „Melga“ autoservisui ilgalaikę sėkmę, o platus įvairių remonto darbų spektras nulemia klientų lojalumą.

Klientų Vertinimai

Dauguma klientų teigia esą patenkinti „Melga“ komandos teikiamomis automobilių remonto ir priežiūros paslaugomis.

„Itin vertinu autoserviso meistrų kompetenciją, gebėjimą teikti daugybę skirtingų automobilio remonto paslaugų.“

„Draugiškas, malonus aptarnavimas ir kokybiškai atlikti darbai nulėmė mano ištikimybę šiam servisui. Važiuoklės remontas Kaune šiame servise mano automobiliui buvo atliktas visiškai be trikdžių ir greitai. Sąžininga kaina – dar vienas veiksnys, lemiantis šio autoserviso pasirinkimą“.

Autodraugija.lt

Adresas

Baltų pr. 139B, Kaunas

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais, 8-18 val.

Šeštadieniais, 9-15 val.

Stabdžių sistemos remontas, važiuoklės remontas, variklio diagnostika ir remontas, išmetimo sistemos remontas, transmisijos remontas, taip pat el. sistemos, starterių ir generatorių remontas, kompiuterinis ratų geometrijos reguliavimas, ratų montavimas ir balansavimas, automobilių techninis aptarnavimas ir pan. – „Autodraugijos“ teikiamos paslaugos.

„Autodraugija“ servisas yra dėmesio centre, nes jų teikiamas važiuoklės remontas Kaune – lyderiaujanti paslauga.  Šio autoserviso komanda daug laiko skiria automobilių pramonei, įvairių kursų lankymui, kvalifikacijos kėlimui, kad neatsiliktų nuo šiuolaikinių technologijų ir spėtų žengti išvien su pažanga. 

Autoserviso „Autodraugija“ Privalumai:

 • Lanksčios kainos 
 • Nemokama automobilio važiuoklės patikra – būtent tai lemia, kad važiuoklės remontas Kaune yra patikimas būtent šiam autoservisui
 • Greitas ir patikimas aptarnavimas bei žaibiška reakcija į klientų užklausas

Klientų Atsiliepimai 

Daugybė klientų mėgsta „Autodraugija“ serviso siūlomas paslaugas ir yra patenkinti jų kokybe.

„Puikios paslaugos, automobilį atgavau puikios būklės! Visi darbai atliekami tvarkingai, oficialiai, skaidriai.“

„Šis servisas – didžiausias atradimas. Nesijaudinkite palikdami savo automobilį „Autodraugija“ autoserviso meistrams. Jie dirba greitai ir kokybiškai, greitai susisiekia ir pateikia geriausią pasiūlymą. Labai rekomenduoju!“

Autoservisaskaunas.lt

Adresas

K. Petrausko g. 6-22, Kaunas

Darbo laikas

Užklausos registruojamos 24/7

„AutoservisasKaunas“ kasdien susiduria su skirtingomis automobilių problemomis, stengiasi padėti automobilių savininkas ar vairuotojams, todėl yra pasiryžę rasti bet kokių problemų sprendimus. Tai profesionalių ir aukštos kvalifikacijos meistrų komanda, kuri pasirengusi padėti visada. Niekada nejausite baimės, kai į šio autoserviso komandą kreipsitės konsultacijos, nes jie yra labai atviri ir draugiški. 

Variklis ir degimo sistema, kėbulai, važiuoklės remontas Kaune – tai, kuom gali padėti „AutoservisasKaunas“.

„Autoservisaskaunas“ Privalumai:

 • Garantija visiems atliktiems darbams ir nemokamai šalinami garantiniai gedimai 
 • Teisinga kaina – jokių piktnaudžiavimų, apgaulių ir pasipelnymo iš kliento nežinojimo 
 • Darbas visą parą, net ir savaitgalių bei švenčių dienomis
 • Puiki darbų kokybė – aukšta automobilių remonto, diagnostikos, kitų paslaugų kokybė

Klientų Vertinimai

„AutoservisasKaunas“ komanda yra labai draugiška ir profesionali. Nesibaimindami meistrų galite klausti jums rūpimų klausimų ar išsakyti dėl automobilio kylančius rūpesčius. Bendrai vertinant, šio serviso aptarnavimas yra labai geras ir labai jį rekomenduoju kitiems.“  

„AutoservisasKaunas“ savo klientus priima visada, kad ir koks didelis užimtumas pas juos būtų. Jie neskirsto darbų į pelningus ir beverčius, apsiima tvarkyti įvairiausius automobilių gedimus. Jau kelerius metus esu šio autoserviso klientas. Ši komanda draugiška ir paslaugi.“

Autida.lt

Adresas

Butrimonių g. 9, Kaunas

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais, 8-18 val.

Telefonas

+370 698 43438

Autoservisas savo klientams teikia greitus ir efektyvius sprendimus, kurie padėjo jiems užsitarnauti ankstesnių ir esamų klientų pasitikėjimą. „Autida“ teikia įvairias automobilių bei mikroautobusų remonto bei techninės priežiūros paslaugas, kėbulo geometrijos atkūrimo, važiuoklės ir variklių remonto, dažų parinkimo bei dažymo ir kt. paslaugas. Taip pat prireikus remontuoja lengvuosius automobilius ir mikroautobusus, pritaiko transporto priemonę neįgaliesiems. Šio serviso didelis pranašumas – suteikiami pakaitiniai automobiliai.

Autoserviso „Autida“ Privalumai:

 • Konkurencingi pasiūlymai 
 • Greitas atsakymas ir paslaugos suteikimas
 • Visada garantuota kokybė ir garantijos

Klientų Vertinimai 

„Nors kai kurie automobilių servisai didžiuojasi turėdami galimybę naudoti tam tikro žinomo (-ų) prekės ženklo (-ų) detales, tačiau tai dar neužtikrina kokybiškai atlikto darbo. „Autida“ autoservise tokių problemų nekyla. Remontuojant automobilį buvo naudojamos ne tik aukštos kokybės detalės, bet ir laikomasi reikalingų paruošimo procedūrų.“

„Ieškojau, kad mano automobiliui būtų atliktas važiuoklės remontas Kaune, ir radau šį autoservisą, kurio komanda viską sutvarkė taip, lyg problema net nebūtų kilusi. Darbas atliktas nepriekaištingai, sandoris įvykęs puikiai“.

Eds1.lt

Adresas

Savanorių pr. 339C, Kaunas

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais, 8.30-17.30 val.

Telefonas

+370 682 63035

„Eds1“ autoservisas visada stengiasi išlikti patikimu ir sąžiningai vykdančiu prisiimtus įsipareigojimus. Jei kilo kokių nors problemų su automobiliu, jei prireikė remonto ar kitų paslaugų, paprasčiausias būdas – susisiekti su serviso komanda.

Specialistai padės išsirinkti, kokia problema ir koks jos sprendimas labiausiai tinka kliento transporto priemonei. Jei reikalingas, pavyzdžiui, važiuoklės remontas Kaune, kvalifikuoti meistrai nedelsiant tai sutvarkys. „Eds1“ komandos nariai yra labai profesionalūs ir atsidavę savo darbui, o teikdami paslaugas dirba tik su aukščiausios kokybės medžiagomis ir įranga. Niekada nesuklysite kreipdamiesi į juos pagalbos. 

Autoserviso „Eds1“ Privalumai:

 • Protingos kainos
 • Aukščiausios kokybės transporto priemonių remonto ir aptarnavimo paslaugos, atitinkančios šiuolaikinės rinkos reikalavimus
 • Visada patenkinti klientų poreikiai bei lūkesčiai
 • Naudojamos naujausios ir pažangiausios technologijos

Klientų Vertinimai

„Eds1“ autoservisas yra vertinamas dėl aukštos kokybės aptarnavimo ir patyrusio kolektyvo, galinčio susidoroti su bet kokio sudėtingumo užduotimis. 

„Paskambinus į autoservisą, gana greitai paskiriamas vizito  laikas. Kainos taip pat priimtinos, tačiau labiausiai sužavėjo atliekamų darbų kokybė ir pastangos viską padaryti maksimaliai gerai. Puikus aptarnavimas! „Eds1“ komanda verta geriausių rekomendacijų.“

„Tikrai sąžiningi, konkretūs ir profesionalūs meistrai. Mano automobilio važiuoklės remontas Kaune vyko sėkmingai ir nekainavo nei daug laiko, nei nervų. Dėl bet kokio automobilių remonto ar priežiūros renkuosi „Eds1“, nes jų standartai yra labai aukšti!“

Autogoldas.lt

Adresas

A. Juozapavičiaus pr. 56, Kaunas

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais, 9-20 val.

Telefonas

+370 630 77 539

„Autogoldas“ – autoservisas, dirbantis su įvairiais automobiliais ir šalinantis įvairius jų gedimus. Subūręs profesionalius, savo sritį puikiai išmanančius darbuotojus, autoservisas teikia kokybiškas automobilių aptarnavimo ir remonto paslaugas. Jei pastebėjote, kad jūsų automobiliui reikalingas remontas, pavyzdžiui, važiuoklės remontas, galite kreiptis į „Autogoldas“. Jie pasistengs ir neabejotiai išspręs visas ir bet kokias su transporto priemone susijusias problemas.

Autoservisas „Autogoldas“ Privalumai:

 • Ilgametė meistrų patirtis
 • Kvalifikuoti specialistai, susidorojantys tiek su lengvais, tiek su sudėtingais automobilių gedimais
 • Greitas ir kokybiškas remontas
 • Nemokama konsultacija telefonu

Klientų Vertinimai

„Į savo klientus reaguoja visada – nemokamai atsako į iškilusius klausimus, padeda rasti geriausią remonto sprendimą. Suderinę reikalingų atlikti automobilio remonto darbų sąrašą ir iš anksto aptarę kainas, meistrai nedelsiant suremontuoja bet kokios būklės automobilį.“

„Tiems, kurie ieško ypač geros kokybės paslaugų, „Autogoldas“ nenuvils ir turės ką pasiūlyti.  Atliktų darbų kokybe galima džiaugtis labai ilgai. Be to, lankstus požiūris į kainas ir stipri orientacija į kliento gerovę – taip pat šio serviso privalumai.“

TOP 10 važiuoklės remonto Kaune servisų – galimybė rinktis, kad automobilio važiuoklės remontas Kaune būtų atliktas nepriekaištingai.