Priežastys, Kodėl Telefonas Neprisijungia Prie “Wi-Fi”?

Internetinis ryšys yra reikalingas daugeliui dalykų, pvz., bendravimui komunikacijos programėlėmis, darbui ir netgi televizijos žiūrėjimui. Todėl be interneto ryšio mobilusis telefonas gali atlikti daug mažiau funkcijų. Mobilieji telefonai šiais laikais yra neįsivaizduojami be interneto ryšio, todėl jam dingus, mes jaučiamės lyg atskirti nuo pasaulio. Taigi, tada kyla klausimas, kodėl gali dingti interneto ryšys ir kaip tai pataisyti.

Jei telefonas neprisijungia prie “Wi-Fi”, gali būti, kad:

Yra įjungtas “Lėktuvo režimas”:

“Lėktuvo režimas” nutraukia visus išorinius telefono ryšius, todėl jis negali prisijungti prie interneto ryšio. Norėdami pažiūrėti, ar yra įjungtas “Lėktuvo režimas”, eikite į pagrindinį ekraną ir braukite žemyn nuo ekrano viršaus. Tai atidarys jūsų telefono valdymo centrą. Čia įsitikinkite, kad piktograma, kuri atrodo kaip lėktuvas, nėra paryškinta arba parašyta „Įjungta“. Jei taip, bakstelėkite ją, kad išjungtumėte “lėktuvo režimą”.

Yra išjungtas “Wi-Fi”:

Jei yra išjungtas “Wi-Fi”, tokiu atveju telefonas negali pasiekti interneto ryšio. Turėtumėte patikrinti, ar jūsų telefono „Wi-Fi“ jutikliai yra įjungti. Norėdami pažiūrėti, ar “Wi-Fi” yra įjungtas, tada eikite į pagrindinį ekraną ir braukite žemyn nuo ekrano viršaus. Tai atidarys jūsų telefono valdymo centrą. Arba galite eiti į „Nustatymai“ ir bakstelėti „Ryšiai“, kad įsitikintumėte, jog įjungtas „Wi-Fi“. Jei jis neįjungtas, tada bakstelėkite “Wi-Fi” jungiklį, kad jį įjungtumėte.

Reikia iš naujo paleisti telefoną:

Tokiu būdu galite išspręsti daug problemų, todėl pirmiausia rekomenduojame išbandyti šį veiksmą. Prieš vėl jį įjungdami, leiskite įrenginiui pabūti 30 sekundžių. Jei nežinote, kaip išjungti savo telefoną, tada palaikykite keletą sekundžių maitinimo mygtuką.

Reikia pamiršti “Wi-Fi” tinklą ir vėl prisijungti iš naujo:

Viena iš patogiausių telefono funkcijų yra galimybė įsiminti ir automatiškai prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklų, prie kurių buvote prisijungę anksčiau. Tačiau kartais reikia pamiršti konkretų tinklą, kad galėtumėte atkurti ryšį.

Kaip pamiršti „Wi-Fi“ tinklą „iPhone“: atidarykite „Nustatymai“ ir bakstelėkite „Wi-Fi“. Bakstelėkite informacijos piktogramą šalia tinklo pavadinimo. Bakstelėkite “Pamiršti šį tinklą”, tada tinklas trumpam išnyks. Kai jis vėl pasirodys, bakstelėkite jį, kad vėl prisijungtumėte.

Kaip pamiršti „Wi-Fi“ tinklą „Android“: Atidarykite “Nustatymai” ir bakstelėkite “Ryšiai” arba “Tinklas ir internetas”. Palieskite “Wi-Fi”, bakstelėkite tinklo pavadinimą arba žymeklį, esantį šalia tinklo pavadinimo, jei naudojate “Samsung” įrenginį, tada bakstelėkite “Pamiršti”. Tinklas trumpam išnyks, o kai jis vėl pasirodys, bakstelėkite jį ir įveskite slaptažodį, kad vėl prisijungtumėte.

Reikia iš naujo nustatyti tinklo nustatymus:

Jei atlikote pirmuosius du veiksmus ir telefonas vis tiek neprisijungia prie „Wi-Fi“, pabandykite nustatyti tinklo nustatymus iš naujo. Tokiu būdu išvalysite „Wi-Fi“ slaptažodžius ir išsaugotus tinklus. Jums nereikia jaudintis, nes tai neištrins jokių programų, nuotraukų ar kontaktų. Norėdami iš naujo nustatyti telefono tinklo nustatymus, atlikite šiuos veiksmus:

Kaip iš naujo nustatyti tinklo nustatymus „iPhone“: atidarykite “Nustatymai”. Bakstelėkite “Pagrindinis”, tada “Perkrauti”. Bakstelėkite “Iš naujo nustatyti tinklo nustatymus” ir įveskite savo prieigos kodą. Dar kartą bakstelėkite “Iš naujo nustatyti tinklo nustatymus”.

Kaip iš naujo nustatyti tinklo nustatymus „Android“: atidarykite „Nustatymai“ ir bakstelėkite “Sistema”, tada “Atstatyti parinktis”, o tada “Iš naujo nustatyti „Wi-Fi“, mobilųjį ryšį” ir „Bluetooth“. Jei turite „Samsung“ telefoną, bakstelėkite “Bendrasis valdymas”, tada “Atkurti”, o tada “Iš naujo nustatyti tinklo nustatymus”. Bakstelėkite “Atstatyti nustatymus” ir įveskite savo prieigos kodą arba slaptažodį. Bakstelėkite “Atstatyti nustatymus”, o tada “Atstatyti”.

Reikia iš naujo paleisti maršrutizatorių:

Iš naujo paleidus maršrutizatorių bent 75 % atvejų išsprendžiamos interneto problemos. Norėdami iš naujo paleisti namų maršrutizatorių, atjunkite jį, palaikykite 30 sekundžių išjungtą, o tada vėl prijunkite. Interneto tinklas dings iš telefono maždaug penkioms minutėms. Jei interneto ryšys vėl neprisijungs, turėtumėte susisiekti su savo interneto paslaugų teikėju.