KUO PATOGŪS BALDAI, KURIŲ KOJELĖS SU RATUKAIS?

Baldų ratukai jau yra įsilieję į daugelio mūsų kasdienybę, nes jų dėka labai patogu perstumdyti baldus iš vienos vietos į kitą. O kėdės ant ratukų yra populiarios ne tik biuruose, bet ir namuose įrengtose darbo su kompiuteriu vietose. Taip pat labai mėgstami yra kavos staliukai ant ratukų.

Kuo ypatingi staliukai ir kiti baldai su ratukais?

Ratukai labiausiai tinka kavos, žurnaliniams ir serviravimo staliukams, nes šiuos baldus dažniausiai mėgstame perstumdyti. Šie staliukai yra įvairių dydžių, tad yra ir tokių kompaktiškų, kuriuos lengva pritaikyti net ankštose erdvėse. Staliukai su ratukais yra gaminami iš skirtingų medžiagų, jų dizainas irgi nesikartojantis.

Ne tik staliukai būna su ratukais, sofos, foteliai ir pufai taip pat dažnai turi ratukus. Visų baldų ratukai yra rūšiuojami pagal aukštį, skersmenį ir spalvą. Dar jie yra skirstomi į dengtus guma ir į plastikinius, su stabdžiu ir be jo. Guma dengti ratukai saugo grindų dangą nuo sugadinimo, o ratukai su stabdžiu garantuoja fiksuotą baldo padėtį.

Kodėl darbui su kompiuteriu labiausiai tinka kėdės su ratukais?

Kai dirbant su kompiuteriu per dieną reikia praleisti po kelias valandas, norisi, kad tam skirta kėdė būtų kuo patogesnė sėdėti ir leistų išlaikyti taisyklingą laikyseną bei prisidėtų prie saugaus akių atstumo iki monitoriaus išsaugojimo. Kadangi šios kėdės yra išraiškingų stilių bei pasižymi spalvų įvairove, visada galima pasirinkti tokias, kurios darniai įsilies į bendrą patalpų interjerą.

Kokią kėdę ant ratukų parinkti vaikams dirbantiems su kompiuteriu?

Šiais laikais jau net pradinėse klasėse pramogų ir mokymosi tikslais vaikai naudojasi kompiuteriu. Tad ir jiems labai naudinga namuose turėti kompiuterinę kėdę su ratukais. Aišku, tokios kėdės vaikams yra šiek tiek mažesnės, dauguma jų turi porankius.

Tik prieš perkant mažiesiems tokią kėdę, jų reikėtų atsiklausti, kokios spalvos ir stiliaus baldo jie norėtų, kad iki galo liktų patenkinti ir visi jų lūkesčiai liktų išpildyti. Baldų kojeles tiek su ratukais, tiek be jų galima įsigyti internetinėje parduotuvėje: https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/baldu-kojos-atramos-ratukai/baldu-kojeles-atramos.