Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Plastikinių langų rinkoje nuolat ieškoma tobulų sprendimų, kurie atitiktų augančius energijos taupymo, patvarumo ir estetinio dizaino reikalavimus. “Gealan S9000” plastikinių langų sistema atsako į šiuolaikinio vartotojo poreikius, siūlydama aukščiausios klasės langus, sukurtus naudojant pažangiausias technologijas. Ši langų serija išsiskiria ne tik savo energijos efektyvumu ir inovatyviomis konstrukcijomis, bet ir galimybe pritaikyti produktą individualiam namo charakteriui. Straipsnyje išnagrinėsime, kodėl šie langai yra verti dėmesio ir kaip jie gali prisidėti prie jaukesnių bei šiltesnių namų kūrimo.

Renovuojant ar statant naują būstą, langų pasirinkimas yra vienas iš lemiamų sprendimų. Langai ne tik formuoja namų išorę, bet ir yra svarbūs energijos taupymo ir patalpų komforto aspektai. Plastikiniai langai “Gealan S9000” – tai rinkoje pripažintas produktas, atitinkantis aukščiausius šiuolaikinių langų standartus.

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Kainų Rėžių Lentelė

Lango tipas Kainos rėžis
Balconinis langas, 900 x 1200 mm, 5 kameros, 4 mm stiklas 800 – 1000 €
Langas į virtuvę, 1200 x 1400 mm, 7 kameros, 5 mm stiklas 1200 – 1500 €
Langas į svetainę, 1800 x 1500 mm, 9 kameros, 6 mm stiklas 1600 – 2000 €
Balkoninis paketas, 2 balkoniniai langai, 900 x 1200 mm, 5 kameros, 4 mm stiklas 1600 – 2000 €
Langų paketas, 2 langai į virtuvę, 1200 x 1400 mm, 7 kameros, 5 mm stiklas 2400 – 3000 €
Langų paketas, 2 langai į svetainę, 1800 x 1500 mm, 9 kameros, 6 mm stiklas 3200 – 4000 €
Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Jonas Petraitis ⭐⭐⭐⭐⭐ “Gealan S9000 langai tiesiog nepakeičiami! Namo šiluma išlieka žiemą, o vasarą namai nekaista. Be to, langų dizainas puikiai dera su mūsų namo interjeru. Rekomenduoju visiems!”

Ieva Jonaitienė ⭐⭐⭐⭐ “Esu patenkinta langų šilumos izoliacijos savybėmis, tačiau norėčiau, kad būtų daugiau spalvų pasirinkimo. Vis dėlto, bendras įspūdis teigiamas.”

Tomas Kazlauskas ⭐⭐⭐⭐⭐ “Aukštos kokybės produktas su puikiu klientų aptarnavimu. Langų montavimas buvo atliktas greitai ir švariai. Gealan S9000 langai – mano namų šilumos garantas.”

Milda Bružaitė ⭐⭐⭐⭐ “Langai estetiški ir funkcionalūs, tačiau kaina galėtų būti šiek tiek mažesnė. Visgi, kokybė atitinka kainą, todėl esu patenkinta.”

Rasa Jankauskienė ⭐⭐⭐⭐⭐ “Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Gealan S9000 langus. Jie ne tik padeda sutaupyti šildymo išlaidas, bet ir atrodo nepriekaištingai. Aukščiausias įvertinimas!”

Arvydas Norkus ⭐⭐⭐⭐ “Langai yra kokybiški ir tvirti, tačiau norėjosi didesnio pasirinkimo furnitūros srityje. Bendras patirtis teigiama.”

Greta Šimkutė ⭐⭐⭐⭐⭐ “Išskirtinis produktas su puikiomis šilumos sulaikymo savybėmis. Mūsų pasyvus namas tapo dar energiškai efektyvesnis.”

Martynas Gedminas ⭐⭐⭐⭐ “Langai atrodo šauniai, bet montavimo metu kilo keletas nesklandumų. Visgi, galutinis rezultatas – puikus.”

Viktorija Povilaitytė ⭐⭐⭐⭐⭐ “Gealan S9000 langų serija – tai mano geriausias sprendimas. Namai visada lieka šilti, o garso izoliacija – tiesiog nuostabi.”

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Gealan S9000 Sistemos Aprašymas

“Gealan S9000” plastikiniai langai reprezentuoja aukščiausios klasės langų sistemą, kuri yra sukūrusi naujus standartus langų pramonėje. Ši serija išsiskiria savo trijų sandarų technologija ir 83 mm gylio rėmu, suteikiančiu neprilygstamą šilumos ir garso izoliaciją. Toks rėmo gylis ne tik padidina termoizoliacines savybes, bet ir leidžia montuoti storesnius stiklo paketus, užtikrinančius geresnę energijos efektyvumą.

Inovacija, kuri išskiria “Gealan S9000” iš kitų, yra STV® (Static Dry Glazing) technologija. Ši technologija leidžia stiklo paketą fiksuoti rėme be tradicinių stiklakalčių, naudojant sausą klijavimą. Tai ne tik pagerina langų estetiką, bet ir užtikrina aukštą stabilumą bei ilgaamžiškumą. STV® technologija taip pat leidžia lengviau pakeisti stiklo paketus, jei ateityje tai būtų reikalinga.

“Gealan S9000” langai yra projektuojami siekiant maksimalaus efektyvumo ir funkcionalumo. Jų aukšta kokybė užtikrina, kad langai išlaikys savo charakteristikas per visą eksploatavimo laikotarpį, mažinant poreikį dažnai juos keisti ar taisyti. Toks ilgaamžiškumas yra ne tik ekonomiškai naudingas, bet ir atspindi tvarumo principus, leidžiant vartotojui būti ramiam dėl savo pasirinkimo ilgą laiką.

Plastikinių Langų Energetinis Efektyvumas

Gealan S9000 langų sistema yra aukštos kokybės pasirinkimas atitinkantis aukščiausius energijos efektyvumo reikalavimus ir yra puikiai tinkama naudoti tiek naujose statybose, tiek keičiant senus langus. Šie langai yra ypatingai tinkami pasyviems namams dėl savo šilumos izoliacinių savybių. Jie pasižymi itin geromis šilumos izoliacinėmis charakteristikomis, užtikrinančiomis efektyvų energijos taupymą. Gealan S9000 langai yra sukurpti taip, kad atspindi ilgabangį infraraudonąjį spinduliavimą (šilumą) atgal į patalpą, pagerindami langų U-vertę ir bendrą energijos efektyvumą. Be to, šių langų naudojamas Low-E stiklas vizualiai atrodo neutralus, todėl jis plačiai taikomas tiek komercinėse, tiek gyvenamosiose pastatuose​ S9000 sistema derina centralinių ir suspaudimo tarpiklių savybes, turėdama 82.5 mm įrengimo gylį. Didelis įrengimo gylis, šešių kamerų profiliai langų rėmuose, sparnuose ir šachtose bei trijų tęstinių sandariklių lygiai užtikrina išskirtinę šilumos izoliaciją​. Tai reiškia, kad langai išlaiko šilumą žiemą ir neleidžia karščiui patekti vasarą, taip užtikrindami patogią temperatūrą namuose ištisus metus.

Langų Dizainas ir Funkcionalumas

“Gealan S9000” langų serija išsiskiria moderniu dizainu ir funkcionalumu. Langai yra sukurti su PVC Gealan S 9000 profiliais, kurie turi 6 šilumos izoliacijos kameras ir 83 mm konstrukcinį gylį. Modernus dizainas su tobulomis linijomis, daugybė akrylo spalvų ir medienos dekoracijų versijų suteikia galimybes pritaikyti langus prie individualių namų dizaino reikalavimų. Langai yra aprūpinti Maco furnitūra su mikro ventiliacija ir apsauga nuo netinkamo valdymo, reguliuojama trimis kryptimis, ir Hoppe Secustik rankenėlėmis, kurios palengvina langų atidarymą ir uždarymą​.

Be to, S 9000 yra nauja GEALAN centrinio tarpinės sistemos serija su stabilia juosta langų rėmuose, užtikrinanti puikias izoliacines savybes ir apsaugančią mechanines dalis nuo išorinių veiksnių. Sistemos išskirtinės statinės savybės leidžia kurti didelius elementus su acrylcolor paviršiaus apdaila, o STV klijavimo technologija užtikrina didesnį langų stabilumą ir saugumą naudoti. Taip pat, yra galimybė pagerinti patalpų klimatą ir gyvenimo komfortą naudojant patentuotą ventiliacijos sistemą GECCO, leidžiančią kontroliuoti orų mainus tarp vidinių ir išorinių patalpų​.

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Plastikiniai Langai Gealan S9000 Vartotoju Atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie Gealan S9000 plastikinius langus

Kokios yra Gealan S9000 langų šilumos izoliacinės savybės?

Langai pasižymi aukščiausiais šilumos izoliacijos parametrais, su Uf vertėmis tarp 0,89 ir 0,92 W/m²K, priklausomai nuo stiklo tipo, tai leidžia juos naudoti pasyviuose namuose​.

Ar Gealan S9000 langai tinka dideliems langų elementams?

Taip, dėl stiprių plieninių sustiprinimo elementų ir STV klijavimo technologijos, šie langai tinka dideliems elementams ir užtikrina aukštą lankstumo standumą​.

Ar yra galimybės individualizuoti langų dizainą?

Gealan S9000 langai siūlo įvairias acrylcolor spalvas ir medienos grūdų dekoro plėveles, leidžiančias pritaikyti langus prie individualių namų dizaino reikalavimų​​.

Kaip Gealan S9000 langai prisideda prie energijos taupymo?

Jie turi puikias šilumos ir garso izoliacines savybes bei aukštą energijos efektyvumą, kuris sumažina energijos sąnaudas namuose​.

Ar lengva prižiūrėti Gealan S9000 langus?

Langų profilis yra sukurtas taip, kad užtikrintų puikų sandarumą nuo vėjo, lietaus ir dulkių, o moderni furnitūra su mikroventiliacija palengvina jų naudojimą ir priežiūrą​.

Kaip Gealan S9000 langai prisideda prie garso izoliacijos?

Langai turi aukštą garso izoliacijos klasę (STC 30-32), užtikrinantys ramybę namuose​​.

Ar Gealan S9000 langai yra atsparūs atmosferos poveikiui?

Taip, jie pasižymi puikiu sandarumu nuo vėjo, lietaus ir dulkių​​.

Ar galiu pasirinkti langų spalvas ir tekstūras?

Gealan S9000 langai prieinami įvairiose akrylo spalvose ir medienos dekoracijų versijose​​.

Kokios yra Gealan S9000 langų statinės savybės?

Langai yra itin tinkami didelių elementų konstrukcijoms dėl jų stabilumo ir saugumo naudojant STV klijavimo technologiją​​.

Kokia yra Gealan S9000 langų konstrukcinio profilio gylis?

Langų profilių konstrukcinis gylis yra 83 mm, užtikrinantis puikią šilumos ir garso izoliaciją​​.