Prasmingi sveikinimai gimtadienio proga

Šventės yra pačios įvairiausios, ir tai, kokias šventes teks švęsti konkrečiam asmeniui, priklauso nuo įvairių priežasčių (amžiaus, kultūrinių ypatumų ir t.t.). Tačiau gimtadienis tikrai yra viena iš tų švenčių, kuri kiekvieną aplanko be išimties. Norite jūs to ar ne, tačiau gimtadienio tikrai – neišvengsite. Na, o, kai artėja ši puiki šventė, tai drąsiai galima sakyti, kad darbo pakankamai visiems – ne tik šios šventės kaltininkui, bet ir tiems, kurie ruošiasi jį pasveikinti.

Gražūs prasmingi sveikinimai:

 • Tavo gimimo dienos proga linkiu begalinės sėkmės ir laimės. Linkiu Tau nuostabios gimtadienio šventės.
 • Su gimtadieniu, artimiausias ir brangiausias mano bičiuli. Jaučiuosi palaimintas, nes mūsų draugystė – tikra gyvenimo dovana.
 • Tegul Tavo gimtadienis bei visas gyvenimas būna toks nuostabus, kaip Tu. Su gimtadieniu.
 • Tegul Tavo saldi šypsena nedingsta nuo veido. Linkiu laimingo ir saldaus gyvenimo.
 • Linkiu, kad Tavo diena būtų kupina magiškų ir įsimintinų akimirkų.
 • Mėgautis kiekviena savo gyvenimo akimirka. Linkiu, kad kiekviena diena atneštų kažką naujo bei jaudinančio.
 • Tegul Dievas laimina Tave turtais, sveikata ir gerove. Su gimtadieniu.
 • Nėra tokių žodžių, kuriais būtų galima išreikšti susižavėjimą Tavimi. Sveikiname su gimtadieniu.
 • Tu esi ypatingas mano draugas, linkiu Tau visko, ko geriausio, visada būsiu šalia, kai prireiks. Laimingo gimtadienio, mano drauge.
 • Gal retai Tau tai sakau, bet aš labai vertinu mūsų draugystę. Tokie draugai kaip Tu, yra likimo dovana ir paverčia gyvenimą ypatingu. Su gimimo diena.
 • Kai pagalvoju apie Tave bei smagias akimirkas, kurias praleidome kartu, visada nusišypsau. Gera turėti tokį draugą. kaip Tu. Su gimtadieniu.
 • Linkiu Tau gražaus gyvenimo ir tikiuosi, kad gausi visko ko nori, dvigubai daugiau.
 • Esi nuostabus žmogus tiek savo vidumi, tiek išorė. Prisimink tai šiandien ir visada. Su gimtadieniu.
 • Myliu savo gyvenimą todėl, kad Tu esi jame. Su gimtadieniu, brangioji (-usis).
 • Tegul Tavo gimimo diena suteikia Tau tiek daug laimės, kiek tu jos atnešti kitiems. Su gimtadieniu.
 • Džiaukis savo gimtadieniu, smagiai atšvęsk. Tu to nusipelnei.
 • Jūs esate vienas mėgstamiausių mūsų mokytojų. Jūs išmokėte mus to, kas teisinga, o ne to, kas neteisinga. Su gimimo diena.
 • Šiandien Tavo gimtadienis ir daugybė žmonių galvoja apie Tave. Aš tik norėjau pranešti, kad aš esu taip pat vienas iš jų. Su gimtadieniu.
 • Šiandien tokia graži diena, ir aš tikiuosi, kad ji Tau atneš daug gražių akimirkų. Būk laimingas ir sveikas ištisus metus.
 • Aš taip didžiuojuosi, kad TU esi mano vaikas. Su gimtadieniu, dukryte/sūneli.
 • Ačiū už visą palaikymą, kurį suteikia man. Ačiū, kad esi toks geras ir mylintis draugas. Su gimtadieniu, Tave.
 • Mokytojau, šią ypatingą dieną norime jums padėkoti už svarbiausią dalyką, kokį tik gali gauti žmogus, tai – išsilavinimas bei žinios. Su gimimo diena.
 • Tu esi ypatingas ir nusipelnei visko, kas geriausia. Linkiu meilės, laimės ir sėkmės. Su gimtadieniu.
 • Sesute, Tu, kaip deimantas – spindi, esi neįkainojama ir esi geriausia mano draugė. Su gimtadieniu.
 • Tegul ši diena Tau neša džiaugsmą, laimę ir išpildo visas Tavo svajones. Su gimtadieniu.
 • Su gimtadieniu mielas drauge, tegul būna dar daug nuostabių dienų.

Juk reikia ir kelionę suplanuoti, ir dovaną išrinkti bei ją supakuoti ir apie priedus prie dovanos pagalvoti. Ypatingą reikšmę turi ir sveikinimai gimtadienio proga. Tiesa, jie  svarbūs net ir tiems žmonėms, kurie šventėje dalyvauti negali dėl vienų ar kitų priežasčių. Tačiau pasveikinti galima ir nuotoliniu būdu. Taigi, drąsiai galima sakyti, kad, jei gimtadienį švęs vienas asmuo, tai bent keliolika ar keliasdešimt, o gal net ir keli šimtai bus priversti ieškoti sveikinimų gimtadienio proga. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šiems sveikinimams yra keliama ne tiek jau ir mažai reikalavimų – jie turi būti nuoširdūs, džiaugsmingi, linksmi, o svarbiausia – prasmingi. Tad, nieko keista, kad būtent prasmingi sveikinimai gimtadienio proga yra tas dalykas, kuris domina kiekvieną iš mūsų be  išimties – juk tikriausiai kiekvieną savaitę atsiranda mums svarbus žmogus, kuris švenčią gimtadienį ir mes norime jį su tuo pasveikinti bei palinkėti ką nors prasmingo. Tad, kaip išsirinkti tinkamiausią gimtadienio sveikinimą? Tai padaryti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus.

Nepalikite šio darbo paskutinei minutei

Jei manote, kad prasmingas gimtadienio sveikinimas yra kažkas tokio, ko paiešką galima pradėti dar tą pačią dieną, kai jau reikia sveikinti, jūs tikrai klystate. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad gimtadienio sveikinimo paieškos yra pakankamai atsakingas dalykas, kuriam reikia skirti pakankamai laiko. Juo labiau, kad artimo žmogaus gimtadienis – tai ne savaitgalio išvykos oras, kai negali žinoti, lis tą dieną ar ne. Jūs puikiai žinote, kurią dieną jums svarbus žmogus švęs savo gimtadienį, tad tikrai galite suplanuoti savo laiką taip, kad turėtumėte jo pakankamai surasti iš tiesų dėmesio vertą sveikinimą.

Atkreipkite dėmesį, kam bus skirtas sveikinimas

Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, kurio reikia norint išrinkti iš tiesų puikų sveikinimą, yra individualumas. Jei norite, kad jums svarbus žmogus iš tiesų apsidžiaugti dėl taiklaus, rodos tik jam skirto gimtadieninio sveikinimo, tai turite jį kuo tiksliau identifikuoti. O tai padaryti galima įvertinant tokius kriterijus, kaip: amžius, jūsų ir šio žmogaus ryšys; lytis; pomėgiai. Aptarkime kiekvieną iš jų plačiau.

Amžius

Savaime suprantama, amžius yra vienas svarbiausių rodiklių. Taigi, jo tikrai nereikėtų pamiršti renkanti gimtadienio sveikinimą. Žinoma, tai dar nereiškia, kad amžius būtinai turi atsispindėti sveikinime konkretaus skaičiaus išraiška, tad galite vengti tokių sveikinimų, kurie prasideda eilutėmis 50 – imtas pavasaris ar 60 ž imt kartų paukščiai sugrįžo. Tačiau vis tiek amžiaus nuotaiką turėtų atsispindėti. Štai, pavyzdžiui, jeigu ieškote sveikinimo vaikui, eilutėse tikrai gali būti tokie žodžiai, kaip vaikystės, vaikystės šalis, vaikystės pasaka, juokas, rankutės, miško žvėreliai ir t.t. Na, o, jei sveikinimas bus skirtas brandesnio amžiaus žmogui, tai eilutėse galima būtų išvysti tokius žodžius, kaip: gyvenimas, stiprybė, išmintis, sveikata ir t.t. Tai – tarsi raktiniai žodžiai, parinkti tinkamiausią sveikinimą.

Ryšys

Ne ką mažiau svarbu yra ir tai, koks ryšys jus sieja su šiuo žmogui. Jei tai yra jūsų šeimos narys, tikrai verta parinkti sveikinimą, kuriame atsispindės ryšį nurodantis kreipinys: mama, tėti, sese, broli, teta, krikšto mama ir t.t. Na, o jei sveikinimas bus skirtas kolegai, draugui ar tiesiog pažįstamam, savaime suprantama, reikėtų rinktis neutralų variantą. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad dažnu atveju galimas ir dar viena sprendimas. Pavyzdžiui, jei jums labai patiko sveikinimas, tačiau jame yra kreipinys mama, tėti ir pan., o jūs jį labai norėtumėte skirti geram draugui, tai pabandykite garsiai perskaityti, kaip šis sveikinimas skambėtų be kreipinio. Galbūt pastebėsite, kad tai yra iš tiesų pasirinkimas?

Lytis

Lytis – taip pat svarbi. Štai, pavyzdžiui, jei sveikinimas bus skirtas mergaitei ar moteriai, tai sveikinime turėtų būti tokių žodžių, kaip: gėlės ir jų pavadinimai; džiaugsmas, meilė, ramybė, spindesys, grožis, gėris, šampanas, perlai ir t.t., tai sukurs moterišką atmosferą.

Pomėgiai

Na, ir, jei į gimtadienio sveikinimo parinkimą žiūrėsite ypač atsakingai ir norite išrinkti tokį sveikinimą, kuris, atrodytų, iš tiesų ir buvo sukurtas žmogui, kurį ruošiatės sveikinti, turėtumėte nepamiršti ir dar vienos detalės – prisiminkite, o kokie yra to žmogaus pomėgiai. Galbūt,  šis žmogus dievina rožes? Tokiu atveju iš tiesų verta paieškoti sveikinimo, kuriame skambėtų šios gėlės pavadinimas.

Ko palinkėti?

Savaime suprantama, konkretūs dalykai, kurių norite palinkėti, taip pat yra labai svarbūs. Ir nors daugelis galvoja, kad tai yra labai banalu, bet juk nereikia pamiršti, kad tai ir yra gimtadienio sveikinimo ašis. Tad, belieka tik išsirinkti, ko norėtumėte palinkėti konkrečiam žmogui. Na, o, jei pritrūkote idėjų, pats metas atkreipti į šį nuotaikingą sąrašą: meilės, džiaugsmo, stiprybės, geros nuotaikos, tvirtos sveikatos, maišo pinigų, būrio draugų, gražiausių gėlių, ilgai nevystančių rožių, karščiausių troškimų išsipildymo, geros nuotaikos, žvalumo, energijos, skanios kavos, saldžių braškių ir šalto šampano, gardaus torto, naujų draugų, nepamirštamų akimirkų, įdomių nuotykių, įkvepiančių istorijų,  neblėstančios jaunystės; niekada nesibaigiančio ir neatšylančio alaus, egzotiškų kelionių, amžinos vasaros širdyje, 6 nulių  banko sąskaitoje ir t.t. Dėmesį verta atkreipti  ir į dar vieną aspektą: ar sveikinimas turėtų būti trumpas, ar ilgas? Įdomu tai, kad šiuo klausimu nuomonės yra iš tiesų įvairios – nors vieni sako, kad nereikia apsikrauti pernelyg ilgais sveikinimais, svarbu, kad palinkėjimai būtų nuoširdūs bei taiklūs, verta pažvelgti ir į kitą pusę. Šiandien daugybė iš mūsų esame tokie užimti, kad dažnu atveju ir taip nerandame laiko ilgesniam pokalbiui, tai bent gimtadienis galėtų tapti ta proga, kuomet išsakysime svarbiam žmogui daug gražių dalykų.

Galima ir linksmai

Na, o, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad gimtadienio diena yra ta diena, kai tiesiog negali pritrūkt linksmybių. Taigi, toks gali būti ir gimtadieninis sveikinimas. Pavyzdžiui, visada galite pašmaikštauti, primindami žmogus, kad šiandien jis jau yra vyresnis nei vakar, tačiau jaunesnis nei rytoj. Taip pat galite palinkėti, kad, jei kada nors ir užlūš Facebook paskyra, tegul taip nutinka tik dėl gimtadieninių sveikinimų. Ieškantieji pokštų, gali išsakyti ir tokį palinkėjimą – tegul šiandien tavo Facebook siena būna užpildyta žinutėmis iš tų žmonių, su kuriais niekada nebendrauji. Na, o, jei norite parodyti išskirtinumą, galite sveikinime užsiminti, kad šis žmogus jūsų gyvenime yra vienas iš nedaugelio tų, kurio gimtadienio datą jūs prisimenate ir be Facebook. Ir smagu, ir išskirtinis dėmesys tikrai bus parodytas.

Nepamirškite ir vizualizacijų

Net ir tuo atveju, jei siaučiate trumpąją žinutę telefonu, nepamirškite vizualizuoti sveikinimo tai suteiks įvairovės ir dar labiau sustiprins šventinę nuotaiką, juo labiau, kad šiandien didžioji dalis naudojasi išmaniaisiais telefonais, tad parinkti sveikinimą iliustruojantį [paveikslėlį, tikrai nėra sudėtinga.  Na, o tuo atveju, jei bus parenkamas gimtadienio atvirukas, tai jis tikrai turėtų būti susietas su sveikinimo žodžiais.  Norite dar labiau nustebinti sau svarbų žmogų? Pagaminkite atviruką patys. Šiandien parduodami atvirukai paprastai yra masinės gamybos, todėl jie nėra išskirtiniai. Na, o tuo atveju, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių patys gaminti atviruko nesiruošiate, tuomet bent jau vertėtų investuoti į rankų darbo atviruką. Jis bus išskirtinis, spinduliuos šiluma bei jaukumu.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad gimtadienio diena yra ypatinga diena kiekvieno žmogaus gyvenime, o artimųjų bei draugų pastangos, šią dieną gali paversti apskritai  neužmirštama. Svarbų vaidmenį vaidina ir gimtadienio sveikinimai, tad jų paieškai verta skirti ypatingą dėmesį. Ieškodami paties gražiausio bei tinkamiausio sveikinimo, nepamirškite atsižvelgti į  gimtadienį švęsiančio žmogaus amžių, lytį, ryšį, pomėgius, o taip pat nesibaiminkite linkėti nuostabių dalykų – kuo jų daugiau, tuo geriau.  Žinoma, puikiai tiks ir ypač nuotaikingi, linksmi, žaismingi sveikinimai, kurie ne tik privers nusišypsoti, bet ir garsiai nusijuokti.