Smulkus nuosavas verslas namuose? 13 idėjų nuo ko pradėti…

Vis labiau įsigalint įvairiems apribojimams, dauguma žmonių siekia apsiriboti tik jiems gerai patįstama bei saugia erdve. Vargu, ar galima rasti ką nors dar saugesnio, jaukesnio bei mielesnio, nei jūsų pačių namai. Ir būtent ši erdvė yra puikus pasirinkimas, kai kalbame apie nuosavą verslą. Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje svajoja apie galimybę dirbti iš namų, o taip pat – apie galimybė dirbti sau. Akivaizdu, kad verslas namuose  kuo puikiausiai suderina abu šiuos siekius. Na, o, jei vis nesugalvojate, kaip suderinti šiuos du dalykus, mes turime jums visą sąrašą idėjų ir labai tikėtina, kad kažką patrauklaus tikrai išsirinksite.

Pirkite prekes ir per parduokite jas internetu

Jei prekyba jus visada žavėjo ir viliojo, tai pats metas pasivažinėti šiomis rogėmis. Šiandien vykdyti prekybą yra kur kas paprasčiau nei bet kada anksčiau. Egzistuoja daugybė tiekėjų iš kurių galite įsigyti pačių įvairiausių prekių – pradedant kvepalais ir užbaigiant rankų darbo saldumynais. Taigi, jums tereikia jų įsigyti (geriausia, žinoma, kuo didesnį kiekį) ir per parduoti internetu.

Parduokite savo pačių gaminius

Labai tikėtina, kad mokate gaminti kažką puikaus. Galbūt tai cinamoninės bandelės, rankų darbo apyrankės, o gal pačių pagaminti kvapnūs maišeliai? Kad ir ką sugebate geriausio, nepamirškite, kad tai gali tapti jūsų verslu. Tiesiog gaminkite ir parduokite.

Užsiimkite dropshipingu

Tai – vis labiau populiarėjanti verslo forma visame pasaulyje. Tai reiškia, kad jums nieko neriekia pirkti – jūs tiesiog reklamuojate ir parduodate  tam tikrų gamintojų prekes, kurie už jus jas išsiųs tiesiai iš savo sandėlio. Na, o jūs gausite už tai komisinius.

Spausdinkite smagius piešinius ant marškinėlių

Marškinėliai visada išliks viena paklausiausių prekių. Na, o kadangi juos dėvi visi, beveik visur ir visada, tai natūralu, kad esama pasiūla greit pabosta ir norisi kažko naujo, originalaus ir įdomaus. Būtent tokiais atvejais puikiu pasirinkimu gali tapti dar viena verslo idėja – smagių piešinėlių spausdinimas ant marškinėlių. Tad jums belieka tik sugalvoti, kuo galėtumėte nustebinti.

Skaitmeninių paslaugų teikimas

Galime būti dėkingi skaitmeninių technologijų iš radėjams už tai, kad jie mums sudarė galimybė rinktis iš daugybės darbų, kuriuos galime dirbti savo tiesiog savo namuose, jei tik turime kompiuterį ir interneto prieigą. Taigi, jei svajojate apie nuosavą verslą tiesiog savo namuose, galite tiesiog teikti skaitmenines paslaugas. Jų yra tiek daug, kad jums beliks tik išsirinkti patraukliausią variantą. Tai – tekstų internetinėms svetainėms kūrimas; tekstų reklamai kūrimas; banerių kūrimas; logotipų kūrimas; pakuočių dizaino kūrimas ir t.t.

Mokykite žmones

Jei esate tam tikro dalyko mokytojas, jums belieka tik pradėti mokyti bei papildomai konsultuoti  mokinius. Tačiau, net ir tuo atveju, jei nesate mokytojas, labai tikėtina, kad vis tiek kažką labai gerai išmanote – galbūt sugebėtumėte vesti jogos pamokas, išmokyti, kaip kepti burnoje tirpstančius pyragus, o galbūt galėtumėte išmokyti kitus groti gitara? Jei turite kažkokį gebėjimą, pats metas pagalvoti, kaip jis jums galėtų pasitarnauti.

Kurkite skaitmeninius produktus

Drąsiai galima sakyti, kad skaitmeniniai produktai šiandien yra ypač populiarūs ir tokiais išliks artimiausius metus. Tad pats metas sukurti ir jums skaitmeninį produktą. Tai gali būti elektroninė knyga, kurioje dalintumėtės savo patirtimi, kaip pasigaminti kokius nors rankdarbius, o galbūt asmeninių jūsų receptų knyga. Taip pat gali kurti šablonus el. svetainėms arba e. atvirukus. Pasirinkimų yra daug, tad belieka tik išsirinkti patraukliausią.

Gausinkite sekėjų būrį

Tai, kad šiandien jau galima uždirbti turint gausų ratą sekėjų, žino kiekvienas. Tad jums tik belieka pasistengti jų turėti kuo daugiau ir sužibėti.

Įsigykite jau veikiantį online verslą

Jei norite turėtų sau priklausantį verslą, niekas nesakė, kad turėtumėte jį sukurti patys nuo visiško nulio – galimi ir kiti variantai, pavyzdžiui, galite įsigyti jau veikiantį verslą, Jei tik apsižvalgytumėte, tikrai rastumėte parduodamų online parduotuvių, radijo stočių, reklamos agentūrų ir t.t. Tad jums belieka tik išsirinkti.

Dėžučių prenumerata

Tie, kurie jau vykdo šį verslą, sako, kad tai ypač įdomus užsiėmimas. O ar galėtų būti kitaip, juk suktis tarp naujovių visada įdomu. Taigi, jei nuspręsite pradėti šį verslą, viskas, ką jums teks daryti, tai – rinkti tam tikrų sričių naujoves, pavyzdžiui, plaukų priežiūros priemonių mėginukus, kvepalų mėginukus ir t.t. ir siųsti juos prenumeratoriams. Žmonės visada norėjo bei norės išbandyti ką nors nauja, todėl šis verslas ypač paklausus.

Reklamuokite naminiams gyvūnams skirtus produktus

Auginate katę, šunį, o gal triušį? Tokiu atveju, jums reikalingi ir šiam gyvūnui skirti gaminiai. Tad, kodėl nepradėjus bendradarbiauti su gyvūnų prekių gamintojais ir nepareklamavus jų platesnei auditorijai?

Parduokite tai, kas nebereikalinga

Pas kiekvieną iš mūsų galima rasti jau nebereikalingų, nebenaudojamų, o galbūt tiesiog niekada ir nenaudotų daiktų. Taigi, belieka tik pridurti, kad būtent jie gali tapti jūsų naujos veiklos pradžia, o ir turėtų truputį daugiau laisvo vietos namuose tikrai nepamaišys. Tad jau šiandien galite atrinkti tai, ko nebereikia ir tai parduoti.

Reklamuokite kompiuterinius žaidimus

Žaisti kompiuterinius žaidimus mėgsta daugelis, o kodėl dar iš to nepabandžius uždirbti pinigų? Taigi, tiesiog galite pradėti rašyti tinklaraštį apie juos arba kurti Youtube kanalą bei pasakoti apie kompiuterinius žaidimus.