TOP 10 Geriausi NETFLIX Serialai

“Netflix” – tai yra 1997 m. amerikiečių sukurta filmų produkcijos ir srautinių transliacijų kompanija. Ši kompanija teikia pasaulines vaizdo formato transliavimo internetu, DVD ir diskų nuomos internete paslaugas. „Netflix“ turi didelį vaidybinių ir dokumentinių filmų, TV laidų, animacinių filmų, apdovanojimus pelniusių „Netflix“ originalų ir kt. pasirinkimą. Taigi, įsigiję šios platformos prenumeratą žiūrėkite kiek norite ir kada norite.

Populiariausi serialai NETFLIX:

“Netflix” filmų ir serialų platformoje kiekvienas bet kokio amžiaus žmogus ras ką žiūrėti. Peržvelkime populiariausių serialų sąrašą ir galbūt jūs rasite jums patinkantį:

  • “Archyvas 81” (ang. “Archive 81”):

Jei laikote save vienu iš daugelio nerimą keliančių internetinių transliacijų mėgėjų ar kultinio pasakojimo super gerbėjų, „Archyvas 81“ yra puikus pasirinkimas jums. Siužetas: kai archyvaras paskiriamas atkurti sugadintų juostų seriją, jis netrukus sužino, kad įrašuose užfiksuotas šėtono kultas. Kai jis stengiasi atskleisti šią tiesą, jam taip pat reikia kovoti, kad nebūtų įtrauktas į šį kultą.

  • “Po Gyvenimo” (ang. “After Life”):

Tai yra į sielvartą orientuotas serialas, kuriame vaidina Ricky Gervais, kuris taip pat rašo ir režisuoja epizodus. Jis vaidina Tony, našlį, kuris, netekęs žmonos, turi judėti gyvenime. Naujausiame sezone Tonis susiduria su nauja sielvarto kelione, kai apdoroja savo tėvo netektį.

  • “Ozarkas” (ang. “Ozark”):

Prieš daugelį metų dauguma iš mūsų net neįsivaizdavo, kad kitame trileryje per televiziją vaidins Jasonas Batemanas. Tačiau šį pavasarį mėgstamiausia Amerikos nusikaltėlių pora ketvirtajame ir paskutiniajame „Ozark“ sezone susidūrė su savo gudrybių pabaiga.

  • “Išrado Aną” (ang. “Inventing Anna”):

Čia kalbama apie Niujorko mėgstamiausią netikrą paveldėtoją Anną Delvey, kurios žavingas ir didingas vagystės gyvenimas pasisuko staigiu posūkiu, kai ji buvo suimta 2017 m. Sukurta remiantis Jessica Pressler drama “Kaip Anna Delvey apgavo Niujorko partijos žmones”.

  • “Meilė yra akla” (ang. “Love Is Blind”):

2020 m. debiutavęs realybės pasimatymų šou, kuris Covid-19 laikais atrodė sukurtas meilei, „Love Is Blind“ sugrįžo dar vienam romansų sezonui. Naujasis sezonas atitiko ankstesnį formatą, kai dalyviai susipažino vienas su kitu nematydami, bet nesijaudinkite: šiame sezone yra daug naujų posūkių.

  • “Vikingai: Valhalla” (ang. “Vikings: Valhalla”):

Nesvarbu, ar esate istorijos mėgėjas, ar žinote tik Leifo Eriksono vardą, „Vikingai: Valhalla“ yra tikras trileris. Seriale vaizduojami kai kurie garsiausi skandinavai, sekantys jų palikimą ir naujus civilizacijos įvykius, pavyzdžiui, skandinavų pagonybės ištakas.

  • “Bridgertonas” (ang. “Bridgerton”):

“Bridgertonas” grįžo su antruoju sezonu. Ir, laimei, mums nereikia pasikliauti jokiais Lady Whistledown paskalais, kad suprastume, ką reiškia šie epizodai. Šiame sezone daugiausia dėmesio skiriama Anthony Bridgertonui, vyriausiajam sūnui, kuris daugiau dėmesio skiria pareigoms, o ne meilei.

  • “Keisti dalykai 4” (ang. “Stranger Things 4”):

Po trejų ilgų metų „Stranger Things“ pagaliau grįžta su savo ketvirtuoju sezonu. Naujuose epizoduose Eleven prisitaiko prie naujų namų Kalifornijoje – nekantriai rašo Mike’ui apie susitikimą pavasario atostogų metu. Sprogimai, šiurpios lėlės ir siaubą keliantis naujas piktadarys suteikia šiai dramai mistiškumo.

  • “Skėčio akademija” (ang. “The Umbrella Academy”):

Populiarus kelionių laiku superherojų serialas „Skėčių akademija“, sukurtas pagal Gerardo Way komiksus, 2022 m. sugrįžo su trečiuoju sezonu. Naujajame sezone didelis dėmesys skiriamas “Žvirblio” akademijai – naujam kolektyvui, kuris atsitiktinai susikūrė dėl „Skėčio” akademijos klaidos keliaujant laiku.

  • “Rusiška lėlė” (ang. “Russian Doll”):

Pirmoji „Russian Doll“ premjera įvyko 2019 m., o antrojo sezono gerbėjai laukė ilgai. Antgamtinėje dramoje pasakojama apie Nadią, kurią vaidina Natasha Lyonne, kuri mirė per savo 36-ąjį gimtadienį. Antrasis sezonas ne visai pateisino didelius lūkesčius, bet yra vertas dėmesio.