Vestuvės “Viskas Įskaičiuota”: Kas Tai?

Nuo vestuvių kvietimų kūrimo iki medaus mėnesio planavimo – yra daug sprendimų, kuriuos turėsite priimti planuodami vestuves. Jei pradedate jausti, kad nerimaujate dėl vestuvių planavimo, vienas iš būdų sumažinti stresą yra pasirinkti vestuvių su “viskas įskaičiuota” idėją. Tokia vestuvių idėja turi daug privalumų, tačiau prieš priimant galutinį sprendimą svarbu pasverti savo galimybes. Jei jūs norėsite atsisakyti kai kurių dalykų, susijusių su jūsų vestuvėmis, tuomet reikia gerai apsvarstyti, ar “viskas įskaičiuota” vestuvių idėja yra jums tinkamas pasirinkimas. O kad apsvarstyti būtų lengviau, išsiaiškinkime, kas yra vestuvės su “viskas įskaičiuota”?

Kas yra vestuvės su „viskas įskaičiuota“?

Taigi, ką iš tikrųjų reiškia „viskas įskaičiuota“? Dažniausiai ši vestuvių idėja yra paremta tokiu principu: jūs pasirenkate vestuvių vietą iš nurodyto sąrašo su siūlomais paslaugų paketais. Tie paslaugų paketai yra skirti pasirūpinti viskuo arba beveik viskuo, ko reikia jūsų ypatingai dienai. Į paslaugų paketą įeina maitinimas, dekoracijos ir papuošimai, gėrimai, nuoma ir kt. Jei tai yra didesnis paslaugų paketas, taip pat gali būti įtraukti muzikantai, vestuvių vedėjas, didžėjus, gėlės ir net fotografas. Priklausomai nuo renginio vietos ir pasirinkto paslaugų paketo, kaina gali būti bendra visai šventei arba mokama vienam asmeniui. Tokie vestuvių paketai yra ypač populiarūs toms poroms, kurios nori daugiau patarimų vestuvių planavimo procese.

“Viskas įskaičiuota” vestuvių privalumai:

Supaprastinsite savo vestuvių planavimo procesą:

Svarbiausias privalumas užsakant vestuvių su “viskas įskaičiuota” paslaugų paketą yra patogumas. Jei nuspręsite patys planuoti savo vestuves, jums reikės visais aspektais rūpintis patiems. T.y. ieškoti vestuvių vietos, susisiekti su muzikantais, vedėju, dekoratoriais, užsakyti maistą, tortą, gėrimus ir dar daug kitų dalykų. O pasirinkus tokią paslaugą jums nereikia niekuo rūpintis. Šią paslaugą verta rinktis ypač tada, jei nesate tikri, ko norite per savo vestuves, arba nesijaučiate patogiai ieškodami visų vestuvėms reikalingų paslaugų teikėjų. Vestuvės su “viskas įskaičiuota” paketas teikia visas pagrindines vestuvių paslaugas per vidinę renginių profesionalų komandą, kuri ten dirba kiekvieną dieną.

Iš anksto sužinosite visas vestuvių išlaidas:

Organizuojant vestuves patiems už kiekvieną paslaugą reikia mokėti atskirai ir dažniausiai pradžioje paliekant užstatą. Galutinę vestuvių kainą sužinosite tik praėjus vestuvėms, kai už visas paslaugas bus atsiskaityta. Nors vestuvių su “viskas įskaičiuota” paketo kaina gali jus išgąsdinti, tačiau prisiminkite, kad čia jau ir bus galutinė visos šventės kaina. Priklausomai nuo pasirinkto paslaugų paketo į ją jau yra įskaičiuota šventės vietos nuoma, maitinimas, gėrimai, muzika, vedėjas, fotografas ir kitos paslaugos. Dėl šios priežasties kai kuriais atvejais galima netgi sutaupyti. Be to, vestuvių paslaugų sujungimas į vieną kainą leidžia išvengti rūpesčių, susijusių su užmokesčio pervedimu keliems paslaugų teikėjams atskirai.

Turėsite išmanančius ir atsidavusius darbuotojus:

Užsisakę vestuvių su “viskas įskaičiuota” paslaugų paketą patikimi vestuvių planuotojai padės padaryti jūsų vestuvių dieną ypatinga. Vestuvių planuotojai žino, kokia erdvė vestuvių šventei yra tinkamiausia, kokie papuošimai atrodo gražiausiai, o tai reiškia, kad jie gali pasiūlyti naudingų planavimo pasiūlymų. Pavyzdžiui, kaip išdėstyti stalus, kaip juos papuošti, kokią spalvą ir tematiką pasirinkti, kaip geriausiai suplanuoti vestuvių dienos laiko juostą, kaip patobulinti dekorą ir pan. Be to, jie turi daug kontaktų su muzikantais, dekoratoriais, maisto tiekėjais ir kitais paslaugų teikėjais, todėl gali lengvai bendrauti ir derinti vestuvių detales.