Geriausi Langų Valymo Robotai

Tikriausiai nerastume žmonių, kurie mėgsta valyti langus ir šį darbą atlieka su dideliu malonumu. Dauguma žmonių nekenčia langų valymo, tačiau geriausia yra tai, kad šiais laikais mums to nereikia daryti rankiniu būdu. Rinkoje pasirodę langų valymo robotai gali šį darbą padaryti už mus, tačiau išsirinkti tinkamiausią gali būti sunku. Jei jums tai atrodo kažkas, ką galbūt norėtumėte išbandyti, mes pateikiame geriausių langų valymo robotų variantus. O jums tereikia išsirinkti tinkamiausią.

“Gladwell Gecko Robot” langų valymo robotas:

Jei turite didelius langus arba langus, kuriuos sunku pasiekti, tada juos valyti rankiniu būdu gali būti sunku. Naudojant išmanųjį langų valymo robotą “Gladwell Gecko Robot” šį darbą atliksite nenaudodami jokių pastangų. Šis robotas gali būti valdomas rankiniu būdu, nuotoliniu būdu arba naudojant išmaniojo telefono programėlę, todėl tai suteikia jums maksimalų lankstumą. Be to, tai leidžia nustatyti, kad jis valytų nešvarius langus taip, kaip reikia, arba tiesiog užprogramuoti ir palikti atlikti savo darbą. Šis langų valymo robotas turi saugos funkcijas, kurios neleidžia jam nukristi nuo lango valant. Jis yra sukurtas taip, kad tvirtai priliptų prie lango, taip pat jį galite pritvirtinti saugos virvės pagalba. Kitas teigiamas dalykas yra įvairūs valymo režimai, kuriuos galite pasirinkti, pavyzdžiui, galite valdyti jį tiesiai iš nuotolinio valdymo pulto. Arba galite naudoti išmanųjį sekimo režimą, kuris automatiškai užtikrina, kad robotas nepraleistų nei vienos lango vietos. Didžiausias trūkumas yra tas, kad dėl savo formos jis negali išvalyti lango kampų. Šis robotas gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori roboto, padedančio išlaikyti švarius langus. Tai pažangus išmanusis modelis, siūlantis daug funkcijų, už labai priimtiną kainą.

Pliusai:

 • Galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba programėle – dėl papildomo universalumo;
 • Su specialia apsaugos nuo kritimo technologija – taip pat yra skylė saugos virvei;
 • Plaunama mikropluošto šluostė – lengva išplauti ir vėl naudoti;
 • Keli valymo režimai, įskaitant išmanųjį kelio sekimą;
 • Tinka naudoti viduje ir lauke – gali būti naudojamas daugeliui valymo darbų.

Minusai:

 • Kartais sustoja prieš baigdamas valymą – reikia pradėti iš naujo;
 • Negalima valyti kampuose – gali tekti atlikti baigiamuosius darbus rankiniu būdu.

„Cop Rose X5P“ langų valymo robotas:

„Cop Rose X5P“ langų valymo robotas yra paprastas, bet labai efektyvus robotas, galintis puikiai išlaikyti stiklą švarų, todėl jums nereikia gaišti laiko tai darant patiems. Šiame modelyje naudojamos keičiamos šluostės, kurių pakuotėje yra net dvylika. Be to, šios aukštos kokybės šluostės gali nuvalyti alyvą, smėlį, dulkes ir dėmes nuo langų, todėl puikiai išlaiko stiklą švarų. Šis įrenginys turi galingą apsaugos nuo kritimo technologiją: jame yra varikliu varomas siurblys, užtikrinantis, kad jis liktų pritvirtintas prie stiklo ir neleistų jam nukristi. Kitas teigiamas dalykas yra tai, kad jame yra išmanioji valymo sistema, kuri padeda pasiekti visas langų dalis. Robotas turi automatinį režimą, todėl galite tiesiog palikti jį atlikti darbą ir grįžti vėliau, kai jis jau bus atliktas. Šis robotas gali būti naudojamas ant daugybės kitų paviršių, pvz., stalų, grindų, sienų, o tai reiškia, kad jį galite naudoti kur kas plačiau nei tik langų valymui. Vienas neigiamas dalykas yra tai, kad šis robotas yra vienas iš brangesnių variantų, o be to, jis net nesuderinamas su jokia programa. Tačiau jei ieškote aukščiausios klasės langų valymo roboto, kuris puikiai atliktų savo darbą su minimaliu rūpesčiu, tada šis robotas kaip tik jums.

Privalumai:

 • Labai universalus įrenginys – gali būti naudojamas ant stalų, grindų ir kitų paviršių;
 • Komplekte 12 keičiamų šluosčių, kurios gali sugerti aliejų, smėlį, dulkes ir kitas medžiagas ir nešvarumus;
 • Galinga apsaugos nuo kritimo technologija, kuri apima varikliu varomą siurbimą;
 • Automatiškai aptinka kraštus, todėl gali pats išvalyti visą langą;
 • Sumanus valymas, todėl galite pasirinkti valymo būdą.

Minusai:

 • Šiek tiek brangus;
 • Nėra programų suderinamumo.

“Ecovacs Winbot 880” langų valymo robotas:

“Ecovacs Winbot 880” langų valymo robotas naudodamas pažangiausią „Win-Slam 2.0“ kelio planavimo technologiją greitai ir efektyviai išvalo langus, pasirinkdamas efektyviausią kelią. Tai reiškia, kad jis sistemingai valys langus, nieko nepraleisdamas ir išvengdamas bet kokių kliūčių. Vienas ryškiausių šio roboto privalumų – kvadrato forma, kuri leidžia valyti visur, net ir langų kampuose, ko daugelis kitų modelių negali padaryti. Be to, jame yra keletas patikimų saugos funkcijų, įskaitant galingą siurbimą, kad jis nenukristų. Šis robotas priklauso aukščiausios kainos kategorijai, todėl nenuostabu, kad jame taip pat yra pažangių valdymo funkcijų. Jame naudojamas keturių pakopų valymo ciklas, užtikrinantis, kad jūsų langai liktų be dėmių.

Privalumai: 

 • „Win-Slam 2.0“ technologija, kuri pasižymi pažangiu kelio planavimu ir efektyviai išvalo visą langą;
 • Stipri siurbimo galia, kuri užtikrina, kad jis nenukris;
 • 4 etapų valymo ciklas užtikrina kruopštų ir gilų valymą;
 • Paprastas ir intuityvus nuotolinio valdymo pultas, todėl itin lengva jį valdyti;
 • Gilaus valymo režimas, kurio metu du kartus plaunami langai, kad pašalintų labiausiai įsisenėjusius nešvarumus.

Minusai:

 • Brangus įrenginys, už aukščiausios klasės įrangą;
 • Nėra išmaniojo suderinamumo, todėl neveikia su „Alexa“ ar „Google Home“.

Automatinis langų valymo robotas “HOBOT-298”:

Tai aukščiausios klasės langų valymo robotas, kuriame įdiegtos naujausios technologijos. Jį galima valdyti nuotoliniu būdu, bet taip pat galima valdyti iš savo išmaniojo telefono programėlės, suteikiant daugiau lankstumo. Naudodami šį robotą galite nustatyti valyti langą ir palikti atlikti savo darbą, o kai jis bus baigtas, robotas praneš. Dėl šios funkcijos jis netgi gali išsiųsti įspėjimą į jūsų telefoną ir taip pat praneša, jeigu kyla kokių nors problemų. Viena iš naujovių yra ultragarsinio vandens purškimo naudojimas, kuris užtikrina, kad langai būtų nepriekaištingai švarūs. Jame taip pat yra trys programuojami valymo ciklai, todėl galite pasirinkti tinkamiausią režimą pagal jums reikalingą valymo būdą. Šis robotas turi apsaugos nuo kritimo technologiją, kuri užtikrina, kad jis netyčia nenukris nuo lango. Jame taip pat yra didelio stiprumo saugos laidas, užtikrinantis papildomą apsaugą. Didžiausias trūkumas yra tas, kad jis prasčiau veikia ant labai nešvarių langų, todėl šis įrenginys yra daug geresnis, kai naudojamas viduje. Be to, naudojant šį modelį, jis turi būti prijungtas prie maitinimo šaltinio, kad veiktų. Apibendrinant galima pasakyti, kad tai toks robotas, kuris patiks visiems, kurie nori pažangaus įrenginio su naujausiomis technologijomis.

Privalumai:

 • Universalus valdymas – valdomas nuotoliniu būdu arba per programėlę;
 • Ultragarsinis vandens purškimas, kuris padeda kruopščiai išvalyti;
 • Pažangi apsaugos nuo kritimo technologija užtikrina, kad jis negalėtų nukristi nuo lango;
 • Sustoja automatiškai, kai baigia, ir siunčia įspėjimus, kad praneštų apie valymo pabaigą;
 • 3 programuojamos parinktys, kad jūsų langai būtų kuo švaresni.

Minusai:

 • Blogiau veikia ant dulkėtų langų, todėl geriau naudoti viduje, kad langai būtų švarūs;
 • Turi būti prijungtas prie maitinimo lizdo, todėl neveikia naudojant vien tik akumuliatoriaus energiją.

Automatinis langų valymo robotas “HOBOT-288”:

Jei jums patinka “HOBOT” gamintojas, tai “HOBOT-288” modelis gali būti kaip jums, nes jis yra šiek tiek pigesnis už “HOBOT-298” modelį. “HOBOT-288” įrenginys, turintis daugumą tų pačių puikių funkcijų kaip ir “HOBOT-298” modelis, atlieka beveik visus tuos pačius veiksmus, tačiau tai daro už mažesnę kainą. Vienas iš teigiamų aspektų yra pažangi kraštų aptikimo technologija, kuri naudoja lazerius, kad padėtų robotui judėti aplink langus. Jo dydis ir forma taip pat užtikrina greitą ir efektyvų langų valymą, net langų kampuose. Kitas didelis pliusas yra galingas siurbimas, kuris užtikrina, kad jis išliks pritvirtintas prie stiklo ir nenukris, kol veikia. Be to tai taip pat padeda siurbti visus nešvarumus nuo langų. Šis modelis turi dirbtinio intelekto valymo technologiją, kuri padeda robotui pasirinkti efektyviausią langų valymo būdą. Jūs galite pasirinkti vieną iš trijų valymo ciklų, priklausomai nuo to, kaip norite, kad jis veiktų. Pagrindinė problema yra ta, kad jis yra šiek tiek triukšmingas. Be to, jis netinka netaisyklingos formos langams ir gali valyti tik stačiakampius arba kvadratinius langus. Apskritai, tai dar vienas tvirtas ir patikimas robotas, puikiai išlaikantis langus švarius ir nereikalaujantis daug priežiūros.

Privalumai:

 • Šiek tiek pigesnis variantas, bet vis tiek kokybiškas įrenginys;
 • Pažangi kraštų aptikimo technologija, kuri naudoja lazerius, kad išvengtų kliūčių;
 • Didelis valymo plotas, nes kvadrato forma padeda išvalyti kampus;
 • Galingas siurbimas padeda išlaikyti jį pritvirtintą ir taip pat siurbia nešvarumus;
 • Galima nustatyti vieną iš trijų valymo būdų.

Minusai:

 • Netinka apvaliems langams, todėl tinka tik stačiakampiams langams;
 • Triukšmingas veikimas, todėl ne geriausias pasirinkimas, jei norite tylos.

“Mamibot W120-T” langų valymo robotas:

“Mamibot W120-T” yra aukštos kokybės automatinis langų valymo robotas, turintis daugybę funkcijų. Jis idealiai tinka daugeliui langų valyti, ypač aukštiems langams pavojingose ​​vietose. Šis modelis siūlo tris skirtingas valdymo parinktis, todėl jį galite paleisti tiesiog paspausdami „eiti“, bet taip pat galite valdyti nuotoliniu būdu arba per išmaniojo telefono programėlę. Naudodami tris išmaniojo valymo modelio nustatymus galite pasirinkti geriausią būdą valyti stiklą, o tai leidžia efektyviai nuvalyti 99% paviršiaus, praktiškai nepaliekant nepaliesto kampo. Pasibaigus valymui jis grįžta ten, kur ir pradėjo, kad jums būtų patogiau. Kitas pliusas yra gerai suplanuotos saugos funkcijos, įskaitant jo apsaugos nuo kritimo jutiklius ir tvirtą saugos lyną. Šį modelį galima naudoti ant kitų paviršių, todėl juo galite valyti marmurines ar kitas panašias lygias sienas ar grindis. Trumpai tariant, tai yra tvirtas ir patikimas pasirinkimas, kuris gerai atlieka savo darbą, tačiau šiek tiek brangus.

Privalumai:

 • Kelios valdymo parinktys – programėlė, mygtukas vienu paspaudimu ir nuotolinio valdymo pultas;
 • Stiprios saugos savybės – apsaugos nuo kritimo jutikliai ir virvė;
 • Galima naudoti ant kitų plokščių paviršių, nes tinka ne tik stiklui;
 • Puikiai dengia langus, todėl gali išvalyti 99% ploto;
 • 3 valymo režimai leidžia pasirinkti geriausią stiklo valymo būdą.

Minusai:

 • Nevalo taip kruopščiai, kaip žmogus, bet vis tiek atlieka garbingą darbą;
 • Gali atsiskirti, jei susiduria su vyriais ir pan., bet kitaip nenukrenta.

Išmanusis langų valymo robotas su APP ir nuotolinio valdymo pultu:

Tai dar vienas puikus pasirinkimas, jei norite didelio našumo langų valymo roboto, kuris tiesiog atliktų savo darbą. Jis veikia greitai ir tyliai, todėl gali padėti sutaupyti pastangų valant langus rankiniu būdu. Tai taip pat gali būti puikus pasirinkimas, jei turite langus, kuriuos sunku pasiekti arba kuriuos pavojinga valyti rankiniu būdu. Dėl savo kvadrato formos ir išmaniojo valymo modelio jis gali išvalyti maždaug 99 % langų ploto. Jis taip pat tinkamas naudoti ant kitų plokščių paviršių, pvz.: marmuro, plytelių, grindų, veidrodžių. Ant šio roboto yra plaunamos šluostės, kurios tarnauja ilgiau. Kitos funkcijos – kraštų detektorius, neleidžiantis jam nukristi. Taip pat jis turi ir kitas saugos priemones – saugos lyną. Viena nedidelė problema yra ta, kad naudojimo instrukcija nebuvo gerai parašyta ir turėtų būti aiškesnė.

Privalumai:

 • Greitas valymo greitis, todėl veikia greitai;
 • Variklis be šepetėlių, o vietoj jų – šluostės, kad tarnautų ilgiau;
 • Tinka kitiems plokštiems paviršiams, įskaitant stiklą, marmurą, plyteles, grindis;
 • Skalbimo mašinoje skalbiamos šluostės, todėl nereikia pirkti pakaitalų.

Minusai: 

 • Blogai parašytas vadovas, kuris turėtų būti aiškesnis;
 • Kartais po jo gali prireikti išvalyti rankiniu būdu, nes ne visada yra puikūs rezultatai.