KADA IR KOKIUS LAUKO STATINIUS RINKTIS?

Paviljonai yra tokie lauko statiniai, be kurių negali išsiversti nei švenčių organizatoriai, nei lauko mugių rengėjai. Šios rūšies statinių sąraše ne tik erdvios palapinės, bet ir tentinės pastogės bei įvairių formų pavėsinės. Visa tai yra skirta apsisaugoti nuo prastų oro sąlygų – lietaus, darganos ir kaitros.

Kokius paviljonus rinktis smagiam artimų žmonių vakarėliui, į kurį bus pakviesta gana daug svečių?

Jei sumanėte surengti šventę jums brangiems žmonėms, o finansinės galimybės leidžia į ją pakviesti keliasdešimt, o gal net ir šimtą svečių, tada išsinuomoti tokius paviljonus, kurie gali sutalpinti didesnį būrį žmonių.

Dėl lauko paviljonų stabilumo ir tvirtumo nėra ko jaudintis, nes jie yra pagaminti iš aliuminio arba nerūdijančio plieno. Jeigu esate numatę šventę paįvairinti spalvingomis ir ryškiomis dekoracijomis, tada, kaip mano dizaino specialistai, rinkitės baltos spalvos paviljonus, nes jie padės jūsų naudojamas šventines puošmenas padaryti dar labiau pastebimomis.

Į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis lauko pavėsinę?

Pirmiausiai reikia apsispręsti, kur pavėsinę ketinsite statyti – namų kieme, lauko terasoje ar sode. Po to paskaičiuokite, kiek žmonių po ja turėtų slėptis nuo saulės spindulių. Tai įvertinus žinosite, kokia pavėsinė jums yra reikalinga – maža, vidutinė ar didelė.

Renkantis lauko pavėsinę ne paskutinėje vietoje ir jos stilius bei dizainas. Juk vieniems gal labiau patiks kvadrato formos, kitiems – stačiakampės, šešiakampės ar apvalios. Taip pat galima rinktis modernias pavėsines, kurios turi sieneles arba užuolaidėles. Kadangi pavėsinės namuose visada yra reikalingos, ypač jei jums užtenka nedidelio statinio, tada geriau jį nusipirkti, o ne nuomotis.

Kada užtenka namuose turėti tik paprastą priedangą nuo saulės ir lietaus?

Jei kuriate savo namų kieme ar sodo sklype jaukų kampelį po atviru dangumi, kuriam reikalinga tik kukli priedanga nuo karštų saulės spindulių ar netikėtai iš dangaus pabirusių lietaus lašų, tada užtenka turėti ir paprastą saulės skėtį.

Beje, visų šių skėčių dizainas yra įsimintinas ir skoningas. Jei jums reikia mobilaus saulės skėčio, tada galima įsigyti sulankstomą, kurį labai patogu pasiimti su savimi leidžiantis iškylauti gamtoje.

Jei jums reikia įvairių dydžių ir formų paviljonų, juos galima įsigyti arba išsinuomoti internetinėse parduotuvėse, čia sudarytos visos sąlygos pasirinkti tokį pirkinį, kuris tikrai nenuvils.